قوانين و مقررات سايت

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از سايت فرا معلم  به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1) خرید کالا و خدمات از سايت فرا معلم بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

2) خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به فرا معلم بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

3) استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@faramoallem.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

4) اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاها و خدمات ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و فرا معلم به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

5) فروشگاه سايت هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

6) تمام ابزاری که در این سایت اینترنتی در ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش باشد.

7) ارتباط فرا معلم با کاربران ازطریق www.faramoallem.com فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) برقرار مي گردد.

8) فرا معلم به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

1) از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی فرا معلم به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

2) ارائه خدمات و فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی درج نموده است.

3) ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

4) بعد از اتمام موفقيت آميز فرايند خريد در فروشگاه اينترنتي، خريد شما از طريق پيامك به شماره اي كه در قسمت اطلاعات ثبت كرده ايد، ارسال خواهد شد.

شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال كالا در اين فروشگاه تنها از طريق پست بوده و نكته قابل توجه اين مي باشد كه هزينه پستي و از سمت خریدار تامين مي گردد.