قوانین و مقررات آزمون ساز آنلاین فرا معلم

شرایط و ضوابط استفاده از آزمون ساز آنلاین فرا معلم

استفاده از آزمون ساز آنلاین فرا معلم به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1) استفاده از آزمون ساز آنلاین فرا معلم بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2)  خدمات و محتویات آزمون ساز آنلاین فرا معلم براى استفاده معلمان و مدارس و به صورت غیر تجارى عرضه شده است و مالکیت معنوی آن متعلق به فرا معلم بوده و هر گونه سوء استفاده از اطلاعات آن پیگرد قانونی دارد.

3)  استفاده غیرتجاری از آزمون ساز آنلاین فرا معلم برای معلمان و مدارس با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از آزمون ساز آنلاین فرا معلم جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@faramoallem.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

4) اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات آزمون ساز آنلاین و خدمات ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این وب سایت به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

5) با استفاده از آزمون ساز آنلاین فرا معلم، فرا معلم هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد آزمون ساز آنلاین که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این آزمون ساز باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

6) تمام ابزاری که در این آزمون ساز اینترنتی در ارتباط با معلمان و مدارس به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و معلمان و مدارس متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با آزمون باشد.

7) ارتباط فرا معلم با کاربران از طریق www.faramoallem.com فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در آزمون ساز آنلاین درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) برقرار می گردد.

8) فرا معلم به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.